przedłużanie rzęs salon elegancki fryzjer

Etapy zabiegu:

  • dokładny demakijaż,
  • odtłuszczenie rzęs przy użyciu aplikatura bezwłókienowego zwilżonego preparatem dezynfekującym (primerem),
  • zabezpieczenie dolnych rzęs taśmą tak, aby nie stykały się z górnymi i nie posklejały,
  • dopasowanie długość sztucznych rzęs do naturalnych,
  • aplikacja naprzemienna (raz jedno, raz drugie oko) i przeczesywanie rzęs szczoteczką,
  • usunięcie taśmy zabezpieczającej,
  • przeczesanie rzęs szczoteczką.

Jeśli już mamy wybrany sposób przedłużania rzęs, czas na wybór materiału, z którego będą wykonane. Wszystkie bazują na tej samej technice, czyli doklejaniu włosków do naturalnych rzęs. Nie bój się metody 3:1, efekt wcale nie będzie przesadzony.

Warto zaznaczyć, że wykonując zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Nouveau Lashes lub metodą ekspresową Blink & Go oddajesz swoje rzęsy w ręce fachowych stylistek posiadających ogromne doświadczenie w tego rodzaju zabiegach.

Rzęsy jedwabne natomiast są lekkie i nieobciążające, mają jednak skłonność do odgnieceń, przez co niekiedy należy im nadawać pożądany kształt za pomocą delikatnego przeczesywania grzebyczkiem. Resztę makijażu oka wykonuje się bez zmian, tylko do demakijażu należy stosować removery beztłuszczowe (również do zakupienia w naszych gabinetach).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, dlaczego przedłużanie rzęs trwa tak długo, polecamy naszą rozmowę z mistrzynią Polski w przedłużaniu rzęs, Alony Ruban. Najpopularniejszymi materiałami, z których robi się przedłużanie rzęs 1:1, 1:2; 1:3 itp. Pierwsze założenie to mniej więcej 300 złotych.

Sa różne profile i długości, które powinny zostać dobrane do kształtu naszego oka. Dlaczego? Bo jak wypadnie twoja naturalna rzęsa (a wraz z nią wszystkie do niej doczepione), to te obok automatycznie rozchylą się jak wachlarz, wypełnią puste miejsce i nie będzie widać przerwy.

Jeśli są lekkie i dobrze dobrane, nie przeciążają włosków, więc nie mają prawda wyrządzić nam krzywdy. Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs firmy Nouveau Lashes? Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość Klientek rezygnuje ze stosowania maskary. Nie jest to także opcja dla alergików - może wywołać niepożądaną reakcję u osób uczulonych na futro zwierząt.