dekoloryzacja salon elegancki fryzjer

Dekoloryzacja

Nie podoba ci się efekt ostatniej koloryzacji? Jeśli tak, dekoloryzacja będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zdarza się, że z dekoloryzacją trzeba poczekać kilka tygodni, aby w tym czasie poprawić kondycję włosów. Na koniec radzimy stosować dobrej jakości szampony i odżywki, dzięki którym zadbasz o właściwą pielęgnację włosów od nasady aż po same końce.

koloryzacja naturalna salon elegancki fryzjer

Koloryzacja naturalna

Długotrwałe farbowanie w ten sposób może zmienić trwale nasz kolor włosów i ich kondycję sprawiając, że ich łuski nie będą prawidłowo się domykać. Całość wykańczamy regeneracyjną pielęgnacją i modelowaniem. Mowa tu o spektakularnych metamorfozach i kolorach nawet najbardziej odmiennych od naturalnego.

modelowanie włośów salon elegancki fryzjer

Modelowanie włośów

Armin Morbach wyjaśnia, jak z nich korzystać: „Zwiń chusteczkę i użyj jej jako miękkiego wałka, weź małe pasmo włosów i zakręć je dookoła środkowej części miękkiego wałka, który w ten sposób stworzyłeś. Poza tym ułożona fryzura bez większych przeszkód szybko może zostać zepsuta pod wpływem wilgoci albo wiatru. Modelowanie włosów, polega na ułożeniu ich w określony sposób, który nazywany jest fryzurą.

przedłużanie rzęs salon elegancki fryzjer

Przedłużanie rzęs

Jeśli już mamy wybrany sposób przedłużania rzęs, czas na wybór materiału, z którego będą wykonane. Wszystkie bazują na tej samej technice, czyli doklejaniu włosków do naturalnych rzęs. Nie bój się metody 3:1, efekt wcale nie będzie przesadzony.

regeneracja włośów salon elegancki fryzjer

Regeneracja włośów

Wygładzenie włosów oraz ich odbudowę gwarantuje również zabieg przeprowadzany przy pomocy urządzenia emitującego podczerwień i ultradźwięki, czyli pielęgnicy. pianki i lakiery), czy stylizacja włosów przy pomocy ciepła (suszarki, lokówki, prostownice). Następnie myjesz włosy delikatnym szamponem, a w trzecim etapie znów nakładasz regenerującą maseczkę.