Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Kılıçarslan Parkı - Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

www.3boyutlumekanlar.com

KILIÇARSLAN PARKI (AKSARAY/MERKEZ)

Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

HARİTA - PAYLAŞIM:

  Bu sayfayı E-Posta, Facebook'ta, Twitter'da, Google+ ile paylaşım yapabilir, Harita'da göster butonu ile bulunan yerleşkenin konumunu görebilirsiniz.

  Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

KILIÇARSLAN PARKI:

  Kılıçarslan Parkı (Aksaray/Merkez) Piknik Alanı 38.380104 enlem ve 34.040154 boylamda yer almaktadır. Merkez ilçesine bağlıdır. Kılıçarslan Parkı Piknik Alanı haritası Aksaray ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kılıçarslan Parkı Piknik Alanı posta kodu 68000. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 983 metredir. Kılıçarslan Parkı Piknik Alanı GPS koordinatları 38° 22´ 48.3744" ve 34° 2´ 24.5544".

  Aynı odak noktasından farklı açılardan çekilen resimler bilgisayar ortamında birleştirilerek ortaya mekanın çepe çevre saran 3 boyutlu sanal turu çıkıyor. Bu sanal turu izleyerek kendinizi ordaymış gibi hissedeceksiniz. Mekanın 3 boyutlu sanal turu izlemek için mausunuzu kullanarak ister yaklaştırabilir ister uzaklaştırabilir yada tam ekran modunda kullanabilirsiniz.
  Bu mekanın sanal turu hazırlanması için toplam her açıdan 210 adet resim çekildi.

  Dosyanın .exe sürümünü indirmek için tıklayınız.