Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Aşkın Sırrı Somuncu Baba Filmi Senaristi Mahmut Ulu - Secret Over Somuncu Baba Film Screenwriter Mahmut Ulu - Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

www.3boyutlumekanlar.com

MAHMUT ULU (SENARİST) (AKSARAY/MERKEZ)

Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

HARİTA - PAYLAŞIM:

  Bu sayfayı E-Posta, Facebook'ta, Twitter'da, Google+ ile paylaşım yapabilir, Harita'da göster butonu ile bulunan yerleşkenin konumunu görebilirsiniz.

  Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

AŞKIN SIRRI SOMUNCU BABA FİLMİ SENARİSTİ MAHMUT ULU - SOMUNCU FATHER OVER SECRET FILM SCREENWRITER MAHMUT ULU:

  1980 Aksaray’da doğdu. Aksaray İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Aynı yıl öğretmenliğe başladı. İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans yaptı. Çeşitli gazete ve dergilerde Tasavvuf ve Mutasavvıflarla ilgili makaleleri yayınlandı. Pek çok konferans, panel, seminer ve imza etkinliklerine katıldı. Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde Temel İslam Bilimleri (Tasavvuf) alanında doktora yapıyor. Arapça ve İngilizce biliyor.

  Eserleri:
  * Tubba Melikinin Hatıralarında Peygamberimi Gördüm, Kişisel Yayınlar, 2010.
  * Aşka Ağlayan Derviş Yunus Emre, Karatay Akademi Yayınları, 2012
  * Aşka Ağlayan Veli Hacı Bektaş-i Veli, Karatay Akademi Yayınları, 2013
  * Somuncu Baba Aşkın Sırrı, Karatay Akademi Yayınları, 2013
  * Somuncu Baba Şeyh Hamid-i Veli Hayatı ve Eserleri, Aksaray İl Kült. ve Turizm Müd. Yay. 2015.

  Aynı odak noktasından farklı açılardan çekilen resimler bilgisayar ortamında birleştirilerek ortaya mekanın çepe çevre saran 3 boyutlu sanal turu çıkıyor. Bu sanal turu izleyerek kendinizi ordaymış gibi hissedeceksiniz. Mekanın 3 boyutlu sanal turu izlemek için mausunuzu kullanarak ister yaklaştırabilir ister uzaklaştırabilir yada tam ekran modunda kullanabilirsiniz.
  Bu mekanın sanal turu hazırlanması için toplam her açıdan 210 adet resim çekildi.