Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Aşkın Sırrı Somuncu Baba Filmi Sanat Yönetmeni Çiğdem Sonkurt - Secret Over Somuncu Baba Film Art Director Judy Sonkurt - Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

www.3boyutlumekanlar.com

ÇİĞDEM SONKURT (SANAT YÖNETMENİ) (AKSARAY/AĞZIKARAHAN)

Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

HARİTA - PAYLAŞIM:

    Bu sayfayı E-Posta, Facebook'ta, Twitter'da, Google+ ile paylaşım yapabilir, Harita'da göster butonu ile bulunan yerleşkenin konumunu görebilirsiniz.

    Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları Mekanların 3 Boyutlu Sanal Turları

AŞKIN SIRRI SOMUNCU BABA FİLMİ SANAT YÖNETMENİ ÇİĞDEM SONKURT - SOMUNCU FATHER OVER SECRET FILM ART DIRECTOR ÇİĞDEM SONKURT:

    Kuçuk yaşlardan beri modaya bir ilgim vardı "LASALLE INTERNATIONAL ACADEMY" de eğıtım aldım ve yaptığım tasarımla Dünya 6. sı olarak bursa kazanıp İtalya da "ISTITUTO MARANGONI MILANO" da fashion designer ve fashion styling eğitimleri aldım. D&G nın Dolcesinin ve daha birçok ünlü tasarımcının workshoplarına katıldım. Eğitimimi bitirdikten sonra Türkiye 'ye geldim 3 yıldır Türkiye deyim ve bir çok sanatçıyla çalışmaya başladım. Haziran ayından beri kendi atölyem ve showroom um var.Murat Dalkılıç, Yeşim Salkım, Of aman Nalan, Nadide Sultan, Demet Akbağ, Duygu Yetiş, Betül Demir, Reyhan karaca, Ece Gürsel, Elif Ece Uzun ve Pop Star Mehtap gibi pek çok ünlü isimle çalışıyorum.

    Aynı odak noktasından farklı açılardan çekilen resimler bilgisayar ortamında birleştirilerek ortaya mekanın çepe çevre saran 3 boyutlu sanal turu çıkıyor. Bu sanal turu izleyerek kendinizi ordaymış gibi hissedeceksiniz. Mekanın 3 boyutlu sanal turu izlemek için mausunuzu kullanarak ister yaklaştırabilir ister uzaklaştırabilir yada tam ekran modunda kullanabilirsiniz.
    Bu mekanın sanal turu hazırlanması için toplam her açıdan 210 adet resim çekildi.